leczenie tradziku tabletkami antykoncepcyjnymi

leczenie tradziku tabletkami antykoncepcyjnymi

10 Ważne Fizyka Regulamin

W lekcji nauki wszyscy studenci muszą mieć pełną wiedzę na temat słownictwa używanego przed dalszym badaniu może mieć miejsce. W tym artykule postaram się wyjaśnić znaczenia niektórych najważniejszych słów fizyki uczniowie będą się zetknąć.

Powierzchnia: Rozważmy drewniany sześcian. Jeśli było pomalować kostkę obszar jest ilość farby potrzebne do pokrycia jej powierzchni.akademiaprawajazdy Łączna powierzchnia sześcianu jest obszar wszystkich powierzchniach dodane do siebie. Można obliczyć powierzchnię regularnie obiektu, takiego jak kwadrat, stosując wzór. Dla kwadratu jest długość x wysokość bazie kwadratu. Długość, odległość między dwoma punktami jest mierzona w metrach, więc teren jest metr x metr metrów kwadratowych.

Ilość: Ilość miejsca, w trzech wymiarach, że obiekt zajmuje. Jest to ilość miejsca wewnątrz sześcianu. Urządzenie jest metr x metr x metr lub metrów sześciennych. Metr sześcienny jest bardzo duża jednostka; Dlatego zwykle pomiaru objętości cieczy, lub pojemność pojemnika za mililitrów. Tysiąc ml równa jednego litra i jeden tysiąc litrów jest taki sam, jak jeden metr sześcienny.

Ponownie badania geotechniczne śląsk, możemy obliczyć objętość stałych regularnych kształtach. W przypadku nieregularnych brył możemy znaleźć głośność, umieszczając je w znanej objętości wody i mierząc nowy wolumin. Odjęcie wartości początkowej z nową wartość daje objętość ciała stałego. Jest to tak zwana metoda przemieszczeń.

Masa: Jest to ilość materii w obiekcie. Mierzy się ją za pomocą wagi. W codziennym języku angielskim mówimy o wadze przedmiot, kiedy są faktycznie znalezienie jego masę. Standardowa jednostka masy jest kilogram. Masa obiektu jest zawsze taki sam

Waga: W wadze nauki jest siła grawitacji działająca na danym organizmie. Odpowiednio, ciężar obiektu zmienia jeżeli zmiany siły grawitacji.
Artykuł dzięki: