leczenie tradziku mlodzienczego warszawa

Jeden z tych pomysłów było tkaninie przestrzeni, drugi ślizg ogólnej teorii względności (grawitacja jako pierwszy).

Tkanina przestrzeni, podczas gdy wyraźnie jest rzeczą wypaczony (zakrzywiona) przez Gravity masywnych obiektów, nigdy nie został poważnie zająć jedno z ramion Fizyki Teoretycznej (eksperymentalne), lub przez astronomiczne / Astrophysical Wspólnot / kosmologicznych.http://www.apartamenty.in/apartament-max-na-sprzedaz.html To po prostu uznano niepoznawalny i fakt, że nie można zacząć rozumieć Gravity bez zrozumienia tkaniny Space został zignorowany.

Jak wyjaśniał to w BHDMCS.1, błysk inspiracji doprowadziło mnie w końcu do wniosku, że każdy wszechświat wymiarach X musiałaby być równomiernie gęsta, jeśli ogranicza się do tych wymiarów X. Ponadto kwestią byłoby bezmasowymi, więc nie Gravity (odcienie Modelu Standardowego). W celu uzyskania zarówno różnice w gęstości i ciężkości, że wszechświat musi istnieć w kontekście X + 1 wymiarów. Pozwoliłoby to na różnice w gęstości do wyciskania do wymiaru X + 1, umożliwiając ciężkości i daje masę materii. Jeśli to wszechświat ma korkociąg, grawitacja staje siły odśrodkowej.

Uznając, że wszechświat wraz byłaby stała, która ogranicza prędkość, z jaką energia przebytej przez materię - energia nie może uciec, ponieważ jest on zawarty materii i materia nie mogła uciec, ponieważ nigdy nie może osiągnąć, że stała i dostajesz e = mc2 ( Zadziwiające, jak często, że trochę równanie wyskakuje).

Byłem zdumiony, że odpowiedź była tak prosta - dla nas, tkaniny przestrzeni jest czwarty wymiar przestrzenny.

I to doprowadziło do całego korcem implikacji, a także fakt, że teraz miał kompletne, samodzielne model Wszechświata (ów) jako całości, od Wielkiego Wybuchu do Big Crunch.

Krótko mówiąc, w czasie Wielkiego Wybuchu Wszechświat składał się z kilku powierzchni od prawie nic (fermiony są zarozumiałością Modelu Standardowego) do stosunkowo niewielkiej liczby jąder wodoru i helu.
Artykuł dzięki: wentylacja - projekt