leczenie tradziku grudkowo-krostkowego

Czy dinozaury wymierają przed poparzeniem słonecznym

Czy Promienie gamma z kosmosu Wipe dinozaury?

fani modeli dinozaurów i kolektory kopalne mają okazję przeglądać nowej pracy badawczej, w której zespół amerykańskich naukowców był odrzucić teorię, że intensywne promieniowanie otarła się dinozaury. Badania z astrobiologists z University of Kansas stwierdziła, że ??wybuchy intensywnego promieniowania gamma lub innych promieni kosmicznych jest mało prawdopodobne, aby doprowadziły do ??wyginięcia imprezy masowej pod koniec kredy.https://ninjaink.pl/Tattoo-Elixir-Green-Tea-50ml

Zdarzenie masowe wymieranie sześćdziesiąt pięć milionów lat temu otarła się około siedemdziesięciu procent całego ziemskiego życia na Ziemi. Dinozaury wyginęły wraz z kilkoma rodzinami morskich psycholodzy online bezkręgowców, rodzaje roślin, gadów morskich i pterozaury.

Mimo wielu paleontologów przyjąć, że Ziemia została potrącona przez giganta dodatkowego obiektu naziemnego, który doprowadził do końca mezozoiku, teoria po raz pierwszy przedstawione przez fizyka Luis Alvarez i jego syna (geolog) w 1980 roku i potwierdzone w znacznej mierze z odkrycie dziesięć lat później od uderzenia krateru Chicxulub. Debata wciąż szaleje wśród społeczności naukowej nad dowodów na uderzenia asteroidy faktycznie prowadzące do masowego wyginięcia. Szereg innych teorii ekstynkcji Postulowano, wiele z nich wiąże się z innymi niebezpieczeństwa w przestrzeni kosmicznej. Intensywna aktywność rozbłysk słoneczny przed słońcem mogło mieć wpływ na klimat Ziemi i bombardowane planetę ze szkodliwymi promieniami. Eksplozja super-nova mogło doprowadzić do dramatycznego wzrostu promieniowania gamma, to gdyby nie stało, miałoby katastrofalne skutki dla życia na Ziemi.

Ziemia poddana promieni kosmicznych

Gdyby Ziemia została poddana intensywnym promieniowaniem kosmicznym, ten miałby szereg poważnych konsekwencji dla życia, łańcuchy pokarmowe byłby upadł, a zwierzęta nie cierpią z powodu deformacji wrodzonych, sterylność, mutacji i nowotworów wywołanych przez promieniowanie.
Artykuł dzięki: