leczenie tradziku rozowatego poznan

leczenie tradziku rozowatego poznan

Najgroźniejszym Antybiotyk

Levaquin jest potężnym, szerokie spektrum powszechnie stosowane antybiotyki stosowane w leczeniu różnych schorzeń. Ma czarną skrzynkę ostrzeżenie od FDA ze względu na 3% -30% częstości występowania negatywnych efektów ubocznych, w tym ból, uszkodzenia tkanki łącznej i niepokoju.

Chociaż jest to bardzo silny i skuteczny antybiotyk, może również pochodzić z kosztu stałego, bolesne i wyłączania uszkodzenia.wanny wychwytowe To byłoby mądre, aby wiedzieć jak można o Levaquin jeśli rozważa podjęcie recepty.

Levaquin (Levofloxacin) jest członkiem grupy antybiotyków chinolonowych, które obejmuje Cipro (cyprofloksacyna) i Avelox (moksifloksacyny). Levaquin pobiera większość naciskiem statystycznie, ponieważ ludzie są uszkodzone przez to, że Cipro lub dowolnej z pozostałych. Istnieją co najmniej 9 leki jak Levaquin w klasie chinolonów, które zostały zatwierdzone przez FDA tylko być wycofany z rynku z powodu niedopuszczalnych poziomów szkodliwych skutków ubocznych dla pacjentów.

Większość osób biorących Levaquin oczywisty nie mają z tym problemu. Ale w zależności od kim rozmawiać, w zależności od objawów zwracać uwagę, gdzie od 3% -30% pacjentów przyjmujących doświadczenie Levaquin łagodne do ciężkich działań niepożądanych.

Z mojego doświadczenia wynika, osoby poszkodowane przez Levaquin można podzielić na dwie odrębne kategorie: są albo lepiej w ciągu 12 miesięcy lub mniej, albo cierpią z powodu tego, co wydaje się być trwałe uszkodzenie, które można wyłączyć, a nawet nadal gorzej.

Najczęstszym skutkiem ubocznym Levaquin jest Zerwanie ścięgna Achillesa. Oznacza to, że ktoś może mieć jeszcze jedną dawkę Levaquin potencjalnie wystąpić skurcze, niepokój, sztywność i / lub ból w nocy, a kiedy wstać następnego dnia rano, ich ścięgna Achillesa dosłownie rozpada. Objawy mogą pojawić się w łagodniejszych formach lęk, sztywność i ból.

Artykuł dzięki: aluminium 7075