leczenie tradziku kwasami u kosmetyczki

leczenie tradziku kwasami u kosmetyczki Ten wszechświat szybko wylany UVS i UVB, przy czym UVS nadal rozwijać się w najbliższej prędkości światła, natomiast UVB (wodoru i helu jądra) zwolniła i zaczęła się skraplać w chmury gazu. Przy gwałtownym tempie, że w tych kieszenie gęstsze chmury zaczęły się zapalić, jak większe i większe gwiazd, których krótsze okresy zaczęła produkować coraz większe czarnych dziur.Pabianice - profesjonalny salon kosmetyczny W niektórych przypadkach te gęstsze kieszenie poszedł prosto przez fazę gwiazdy i produkowane czarnych dziur, które z kolei zapalić nawet więcej gwiazd i zaczął powstawanie galaktyk spiralnych.

UVS kontynuuje swoją ekspansję, podczas gdy wszystko to się dzieje i stał się analogiczna do morza, na której pływa UVB i rozszerza. Paradoksalnie, ekspansja UVS implikuje powstawanie drobnych próżni między cząstkami, powodując cząstki podzielić w celu wypełnienia próżni (to zdecydowanie sugeruje, że same cząstki są pęcherzyki energii elektromagnetycznej) dopóki te naprawdę maleńkie cząstki dotrzeć do etapu ostatniego podziału (gdy obie strony E = MC2 równej jednej dla każdej cząstki) i ekspansji UVS zwalnia prawie do zera.

W tym samym czasie, UVB kontynuuje ekspansję właściwie względem przyspieszania i odwrotnie proporcjonalnie do spowolnienia ekspansji UVS aż circumnavigates w promieniowaniu UV i zaczyna się formowanie pierwotną czarną dziurę Big Crunch. Po tym PBH strawił UVB dwa Universe (s) są zjednoczeni i zacznie spożywania byłego UVS. W tym momencie, grawitacja jest nadal funkcją byłego UVS, z PBH jest coraz ogromny pryszcz na rekombinowanej Wszechświata. Ostatecznie masa lewej byłego UVS nie będzie już w stanie utrzymać swoją wagę (w stosunku do PBH) i bum !, grawitacja Wszechświata nie powiedzie się, zapalając kolejnego Big Bang.

implikacje

Istnieje wiele skutków z tym scenariuszem, najbardziej niszczycielski zastosowanie do Quantum Theory.

Artykuł dzięki: biuro rachunkowe gdynia