leczenie tradziku izotretynoina opinie

leczenie tradziku izotretynoina opinie

Denver Szkoły martwić różnorodności

W czerwcu tego roku, Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych orzekł, aby ograniczyć do szkół w całym kraju, w tym Denver Szkoły, korzystanie z wyścigu w celu ustalenia obecności. Decyzja ta ograniczy integracji w wielu szkołach w całym kraju. Decyzja została podzielona z przewagą orzeczenia pięć sprawiedliwości, że programy szkolne w Seattle i Louisville naruszył gwarancji konstytucyjnej jednakowej ochrony dla wszystkich studentów.drzwi zewnętrzne gdynia Wychowawcy w Denver szkół obawiają się, że decyzja może doprowadzić do szkół, aby zatrzymać wysiłki bilansowania mieszanek rasowych w swoich okręgach.

Decyzja ta z pewnością wpływa na sposób Szkoły Denver osiągnięcia integracji rasowej. Administratorzy w Denver Szkoły należą te, w stanie Kolorado, że wykorzystanie takich narzędzi. Boulder Dolina School District, na przykład, ma na różnorodność poprzez umieszczenie uczniów na podstawie dochodu rodziny. "Zasady te ... są na zasadach dziś silniejszy niż było wczoraj", powiedział Kevin Welner, prawnik i dyrektor Edukacji i Public Interest Center na University of Colorado w Boulder.

Okręgi szkolne mają wiele opcji, starając się budować szkoły, które są rasowo zintegrowanych, w tym ukierunkowane rekrutacji w dzielnicach lub odświeżanie stref szkolnej frekwencji. Denver Szkoły stosować kilka kryteriów przy ustalaniu stref szkolnych i districting; a jeden z tych kryteriów jest wyścig. Uczniowie są czasami opuszczone dalej od swoich domów, aby osiągnąć różnorodność rasową i uniknąć segregacji. Niektórzy eksperci edukacji w szkołach Denver czują, że mogą zrezygnować z polityki wyścigu świadomy z powodu tej decyzji. Administratorzy twierdzą, że wyścig jest używane do kierowania uczniów i przenieść je do innych szkół wypożyczalnia koncentratorów tlenu warszawa w Denver, gdzie ich potrzeby mogą być lepiej zaspokojone, a więc zróżnicowanie rasowe może zostać osiągnięty.
Artykuł dzięki: http://www.ra-no.pl/wycena-nieruchomosci-w-katowicach/