leczenie tradziku izotretynoina opinie

leczenie tradziku izotretynoina opinie

Denver Szkoły martwić różnorodności

W czerwcu tego roku, Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych orzekł, aby ograniczyć do szkół w całym kraju, w tym Denver Szkoły, korzystanie z wyścigu w celu ustalenia obecności. Decyzja ta ograniczy integracji w wielu szkołach w całym kraju. Decyzja została podzielona z przewagą orzeczenia pięć sprawiedliwości, że programy szkolne w Seattle i Louisville naruszył gwarancji konstytucyjnej jednakowej ochrony dla wszystkich studentów.drzwi zewnętrzne gdynia Wychowawcy w Denver szkół obawiają się, że decyzja może doprowadzić do szkół, aby zatrzymać wysiłki bilansowania mieszanek rasowych w swoich okręgach.

Decyzja ta z pewnością wpływa na sposób Szkoły Denver osiągnięcia integracji rasowej. Administratorzy w Denver Szkoły należą te, w stanie Kolorado, że wykorzystanie takich narzędzi. Boulder Dolina School District, na przykład, ma na różnorodność poprzez umieszczenie uczniów na podstawie dochodu rodziny. „Zasady te … są na zasadach dziś silniejszy niż było wczoraj”, powiedział Kevin Welner, prawnik i dyrektor Edukacji i Public Interest Center na University of Colorado w Boulder.

Okręgi szkolne mają wiele opcji, starając się budować szkoły, które są rasowo zintegrowanych, w tym ukierunkowane rekrutacji w dzielnicach lub odświeżanie stref szkolnej frekwencji. Denver Szkoły stosować kilka kryteriów przy ustalaniu stref szkolnych i districting; a jeden z tych kryteriów jest wyścig. Uczniowie są czasami opuszczone dalej od swoich domów, aby osiągnąć różnorodność rasową i uniknąć segregacji. Niektórzy eksperci edukacji w szkołach Denver czują, że mogą zrezygnować z polityki wyścigu świadomy z powodu tej decyzji. Administratorzy twierdzą, że wyścig jest używane do kierowania uczniów i przenieść je do innych szkół https://www.chrupka.eu/ w Denver, gdzie ich potrzeby mogą być lepiej zaspokojone, a więc zróżnicowanie rasowe może zostać osiągnięty.
Artykuł dzięki: http://www.ra-no.pl/wycena-nieruchomosci-w-katowicach/