leczenie tradziku hormonalnego u doroslych

leczenie tradziku hormonalnego u doroslych Zrobiłem go kupić i wyobrażając sobie galaktyka spiralna, widział możliwość nie tylko masowego Gravity dobrze w jego centrum, ale również możliwość supermasywnej studni grawitacyjnej zasila całą galaktykę. Miałem naprawdę ciężki "coś".

I to stanowi tytuł tego eseju - Black Holes (Masywne Gravity Wells), ciemnej materii (the UVS) i oba z nich jest, przy uwzględnieniu, po prostu zdrowy rozsądek.

Czarne dziury

Z wyjątkiem następujących powstawania czarnych dziur w popularnych mediach i wyciągania za każdym razem ktoś mowa próżni kosmicznej, Wielka Pustka Pustka lub przestrzeni, ja naprawdę nie dać zarówno ideę wiele myśli do momentu, około 1996 roku, zacząłem się zastanawiać: "co sprawiło, że Big Bang Bang iść?"

Zawsze byłam fanem Big Crunch / Big Bang School, tak bym zawsze widział nasz Wszechświat (ów), jak wynika z eksplozji pierwotna czarna dziura. Ale co sprawiło, że PBH Boom? A ponieważ czarne dziury były naszą najbliższą analogu, zacząłem zastanawiać "Co zrobić czarną dziurę Boom"?

To nie potrwa długo, aby dowiedzieć się, że dopóki nie rozumieć osobliwości, nie mogę odpowiedzieć na to pytanie. Jakoś Singularity musiała zawierać wszystkie masy, podczas gdy czarne dziury, w tym samym czasie, wyciskając wszystko to chodzi w coś, co nie miało granic. Po silnych oddziaływań jądrowych zostaje naruszona, nie mamy niczego, co może powstrzymać rozpad materii - ale do czego?

Więc zacząłem próbować różnych modeli, które pozwoliłyby Black Hole, aby zachować masę jednocześnie kontynuując nieskończoną załamania i nic nie działało. Trzymałem to dla kilku lat, z przerwami, aż w końcu, z frustracji, ja wyobrażałem sobie http://zaciszeurody.eu/zabiegi/masaze/ skacze na protonu padającego przez horyzont zdarzeń. Proton nadal spaghettify jak zbliżyliśmy osobliwości, przelewając energię i masę, aż prawie tam, woosh !, mamy slungshoot się i pędził z powrotem w kierunku horyzontu zdarzeń, nabierając masy i energii po drodze, aż pędu spędził, że spadł z powrotem ponownie w kierunku osobliwości.

Artykuł dzięki: