leczenie tradziku laserem jelenia gora

leczenie tradziku laserem jelenia gora Denver Szkoły czują, że decyzja pozostawiła im mało miejsca do manewru i osiągnąć swoje cele.

Delikatna równowaga między sprawiedliwości i różnorodności jest gorącym tematem w całym kraju. Przypadki, w których białe uczniowie zostały odmówiono wejścia do programów magnesem ze względu na ich kolor skóry wszczęła sprawy sądowe. Obecnie przedstawiciele Denver szkół używać wyścig i gęstość rasową w obszarach ich dzielnicy, aby zdecydować, gdzie budować szkoły. Ich celem jest doprowadzenie wzbogacone programy magnes i kilka dobrze wykształconych rodzin, na dzielnice śródmiejskich.

Niektórzy w szkołach Denver wyrazili obawy, że uczniowie mogą być tymi, którzy w końcu się shortchanged jeśli rasy nie jest czynnikiem. Są wyrażając obawy, że ich dzieci będą musiały uczęszczać do szkół w swoich dzielnicach, zamiast być dopuszczone do uczestnictwa bardziej zróżnicowane rasowo szkół, gdzie jakość kształcenia, nauczycieli i administratorów może być wyższa. Inni uważają, że może to zmusić systemy szkół w całym kraju oraz w Denver Szkoły, aby upewnić się, że szkoły są jednakowo obsadzone, nadzorowane i obsługiwane tak, aby wszystkie dzieci otrzymają równe wykształcenie.

Patricia Hawke wanny jest pisarzem dla pracowników szkół K-12, zapewniając wolny, szczegółowe raporty o wszystkich publicznych i prywatnych USA K-12 szkół. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić Denver szkołach publicznych

Artykuł dzięki: