leczenie tradziku hormonami u mezczyzn

leczenie tradziku hormonami u mezczyzn Dowody ciężkich dawek promieniowania wstępnego historii trudno jest określić, ale raka i innych zaburzeń spowodowanych przez zwiększone promieniowanie można wykryć w rekordzie kopalnego. Dr Adrian Melott wspomaga jego kolega Bruce Rothschild przeprowadziła badanie 708 skamieniałych kości dinozaurów z późnych osadach mastrychcie etapie (70-65 mln lat temu), aby zobaczyć, czy mogą znaleźć dowody na zwiększone nowotworów kości wśród ostatnich dinozaurów.

Kiedy porównano częstość występowania raka kości z życia, bliskimi krewniakami dinozaurów (ptaki i gady), zespół nie znalazł dowodów na podwyższonej zachorowalności na nowotwory w dinozaurów.

Jednak dr Melott będzie nadal szukać, jego praca jest w toku. Wyniki dla hydrozaury (kaczych zafakturowane dinozaurów, takich jak edmontozaur i Anatotitan), który żył w okresie ostatnich pięciu milionów lat panowania dinozaurów, są intrygujące. Hydrozaury miał jedyny przypadek raka kości i jedynych przypadkach łagodnych zaburzeń zwanych naczyniaki.

Szukasz Fossil Evidence

Naczyniaki są nienormalne nagromadzenie naczyń krwionośnych na skórze lub narządach wewnętrznych - czasami nazywane "znaki truskawki", są one często w kaukaskiej rasy i są bardziej rozpowszechnione wśród kobiet. Dowody z kości hadrosaur wykazywać oznaki naczyniaków, to może być dowód promieni kosmicznych lub są wynikiem tego początkowego stud nie statystycznie ważny. Być może wędrowny styl życia tych zwierząt były one bardziej podatne na takich warunkach, czy może to proste jest, że istnieje tak wiele innych skamieniałości hadrosaur studiować że praktycznie gwarantuje znalezienia raka kości i innych nieprawidłowości w tej grupie, gdyż reprezentują taki duża część z końca kredy zapisie kopalnym.

Naukowcy wciąż pozostają niepewne co do dokładnych przyczyn zdarzenia masowego wymierania, fani modeli dinozaurów często konstruowania sc wiadomości Trójmiastoen z prehistorycznych dinozaurów, które żyły pod koniec kredy - Triceratops, T.rex i Ankylosaurus.

Artykuł dzięki: http://www.eskulap-zary.pl/pagesView,125,gabinet-alergologiczny,PL