leczenie tradziku u osob doroslych

leczenie tradziku u osob doroslych

Porównując Pack-RAT i strąki magazynowe

W świecie przenośnych urządzeń pamięci masowej, PACK-RAT i strąki są dwa z największych firm w Stanach Zjednoczonych. Obie firmy obiecują wspaniałą obsługę i bezpieczne miejsce do przechowywania towarów, ale jak można to porównać do siebie?

Historia-RAT PACK powstała w Karolinie Północnej w 2001 roku, ale ma swoją siedzibę w Bethesda, Maryland. Firma twierdzi służyć 240 milionów ludzi i został uznany za jedną z 2010 Top 15 najszybciej rozwijających franchising przez Franchise Times. Firma początkowo stosowany olbrzymi wodoodporny pojemnik, który otrzymał nazwę Pack-RAT, ponieważ mówiono, że mają zdolność do przechowywania czegokolwiek.

PODS powstały w Clearwater na Florydzie w 1998 roku i to właśnie jej siedziba pozostaje. Służy każdy stan w Ameryce kontynentalnej i poszerzona o Kanadzie, Australii i Wielkiej Brytanii. Szacuje się, że PODS zarządza 2500 przetworniki i dostawy dziennie taśmy mosiężne w samych Stanach Zjednoczonych. Ma ponad 140 tysięcy kontenerów w eksploatacji i uważa się, że dostarczone ponad 1 milion jednostek w swojej historii do tej pory.

Pojemniki PACK-RAT oferuje klientom wybór pomiędzy 12 stóp i pojemnik 16 stóp. Ich strona internetowa dostarcza instrukcji, które pomogą Ci dowiedzieć się, jak wiele można umieścić w dowolnym pojemniku i mają też do przedstawiciela biura obsługi klienta, aby pomóc. Jej pojemniki mają konstrukcje stalowe i aluminiowe skórki z wbudowanym w szafie. Drzwi na każdej jednostce huśtawki otwarte i może być zablokowana.

PODS oferują trzy różne wielkości opakowań: 8x8x7, 8x8x12 i 8x8x16 (w stopach). Firma posiada również przewodnik pamięci online, które pomogą Ci zdecydować, który wybrać pojemnik. Strąki pojemniki mają także konstrukcje stalowe i są wyposażone w górnej polimerowej zaprojektowany, aby umożliwić światłu wejść.
Artykuł dzięki: środki do dezynfekcji