leczenie tradziku tabletki antykoncepcyjne

leczenie tradziku tabletki antykoncepcyjne

To wszystko było szokiem - Osobliwości są granice, a nie punkty nieskończonej gęstości i czarne dziury malstrom materii, energii i ciśnienia - nie sennym modelu Event Horizon, obojętnym przestrzeni i Osobliwości.

Chociaż ja nie zorientowali się, bum !, I miał realną model Black Hole samego, który był nie tylko teoretycznie możliwe, ale udowodnić, jak również.zakładanie ogrodów tarnów Gdybym był poprawny, Black Holes będzie zachowywać się jak każdy inny półkulistą obiektu w UVB - będzie się odkształcać na ich equators, chwiać się wzdłuż ich osi obrotu i "pulse" lekko, horyzont zdarzeń zmienne jako stosunek masy i energii waha się nigdy tak niewiele.

Nadanie sobie złotą gwiazdę, I zsunął ten pomysł do szuflady na pewien czas - do popularnych mediów stał się zakochany od ciemnej materii.

Ciemna materia

leczenie tradziku tabletki antykoncepcyjne

Nie jestem pewien, kiedy po raz pierwszy zaczął słuchu na temat ciemnej materii, ale pamiętam moje pierwsze ponowne działanie: jak długo potrwa kosmologicznej Wspólnoty, aby dowiedzieć się UVS? W chwili pisania tego (maj 2009), nie mają.

Moją drugą reakcją było myśleć: "Muszę napisać ten materiał na dół i umieścić go w internecie". Tytuł nie trwało zbyt długo, ale zawartość brzęczały w głowie przez kilka lat, jak Ja zachowałem zwlekać.

Następnie, około 2003-4, zacząłem słuchania o gamma wybuchy i jedno z pytań, ja miałem o czarnych dziurach odpowiedział. W momencie zdałem sobie sprawę, że "bardzo ciężkie latków" w centrum galaktyk spiralnych były supermasywnymi Gravity Wells, zastanawiałem się, czy te SMGWs miał nic wspólnego z tworzeniem galaktyk, jak również. Teraz miałem odpowiedź - Tak. Te wybuchy promieniowania gamma były dokładnie w odpowiednim miejscu (żłobki gwiazdowe) dokładnie w czasie właściwym (9 -12 lub 13 mld lat temu) za krzyki porodowe nie tylko czarnych dziur, ale galaktyk spiralnych, które tworzą wokół je i znowu zastanawiałem się, jak długo będzie trwać ...
Artykuł dzięki: pediatra Jacek Czelej