leczenie tradziku dermatologia estetyczna

leczenie tradziku dermatologia estetyczna z tego samego rezultatu i odnowionej determinacji, aby napisać ten materiał na dół.

Wiek Wszechświata

Z jakiegoś powodu, wiadomości z gamma Wybuchy wywołał kolejne pytanie, że ja i wszyscy inni, zwłaszcza Kosmolodzy, powinien był zwrócić się długą, dawno temu: "Jak udało nam się dostać 9 - 12 miliardów lat świetlnych od czegokolwiek w Tylko 9 - 12000000000 lat "?sauny na podczerwień Czy jesteśmy w jakiś dziwaczny sposób naprawdę porusza się z prędkością światła, lub od Hubble odkrył pierwsze przesunięcie ku czerwieni, nie każdy był mylące Wiek wraz z odległością?

Pierwszą rzeczą, jaką zrobiłem, gdy kwestia ta wprowadziła się, żeby wrócić i ponownie przeanalizować każdą miarę wieku UVB udało mi się znaleźć, ze stałą Hubble'a do WMAP. W każdym razie, te pomiary reprezentowane dystans, a nie czas i jedyny numer, który liczy, wentylacja hybrydowa średnie tempo ekspansji UVB, to numer nie mamy. Ponadto, tylko w ten sposób możemy obliczyć, że numer będzie zmierzyć jak szybko galaktyki w różnych odległościach oddalają się od siebie, to projekt wymagający zbierania tylu danych wskazuje, że będzie rywalizować z Genome Project.

Jako miara wytrzymałości długo posiadanych pomysłów i mimo że pewne intelektualnie, że po prostu nie mogło być objęte lat X lekkich odległość w latach świetlnych X czasu, nadal czuję się jak coś mi umknęło. Tym razem nie spodziewam kosmologicznej Społeczność kiedykolwiek ubrań do tego pomysłu - to jest po prostu zbyt kłopotliwe.

I ważne implikacje tej idei jest to, że UVS, poszerzając przy prędkości bliżej prędkością światła niż wszystkie z powolnym, ciężki materiał UVB jest znacznie większa niż UVB.

Tkanina przestrzeni

Ta kwestia wieku wszechświata (ów) wreszcie położyć ogień pod stopami, a na wiosnę 2008 roku, zacząłem oddanie piksel ekranu. Rezultatem była pierwsza wersja czarnych dziur ciemnej materii i zdrowego rozsądku eseju gadatliwym z ekspozycją, jak dotarłem moje wnioski i dodanie pomysłów Jedno prowadzi do drugiego.

Artykuł dzięki: KampiPak Łódź