leczenie tradziku kwasem migdalowym

leczenie tradziku kwasem migdalowym

Kurs Nauczyciel Rozwój zawodowy o zapobieganiu Bullying

One często pomijanym problemem w dzisiejszej szkole jest zastraszanie. Nauczyciel rozwój zawodowy jest jednym ze sposobów, aby odsłonić nauczycielom sposobów zwalczania zastraszania - istnieje wiele profesjonalnych nauczycieli kursy rozwoju, które mogą pomóc uniknąć tego problemu. Badania wykazały, że około jedna trzecia dzieci jest ofiarą znęcania się, które jest zbyt wiele, aby być lekceważy.domelit.pl/drzwi/renowacja_futryn.html

Mówi się, że zastraszany buduje http://alllineslogistics.pl/transport-ladowy/ charakter, ale badania wykazały, że jest odwrotnie. Zamiast coraz grubszą skórę, dzieci są prześladowane w rzeczywistości są znacznie większe ryzyko depresji, lęku i innych chorób psychicznych, niż samych łobuzami (lub dzieci, które nie są tyranami, ale nie się bullied albo) , Nie były nawet ustaw uchwalonych w kilku stanach w celu zapobieżenia prześladowaniom ze względu na rosnącą liczbę przypadków znęcania się i poważnymi konsekwencjami. Niektóre dzieci muszą zmieniać szkoły, niektórzy popadają w depresję, aw najgorszych przypadkach niektóre popełnić samobójstwo.

Ten problem ma dość proste rozwiązanie - Badania pokazują, że jeśli tylko jeden świadek stoi do tyrana, tyran prawie zawsze zatrzymać w ciągu kilku sekund. Nie tylko to, ale nękają zatrzymuje się na dobre. To jest tak ważne dla nauczycieli, aby dowiedzieć się, jak wzmocnić swoich uczniów, by walczyć o siebie i to, gdzie rozwój zawodowy nauczyciela przychodzi. Nauczyciel rozwój zawodowy ma zasadnicze znaczenie w udzielaniu nauczycielom narzędzia, których potrzebują, aby zapobiec nękaniu i przekazać te narzędzia na swoich uczniów.

Jednym ze sposobów, które nauczyciele mogą pomóc uczniom radzić sobie z mobbingu jest zapytać ich, co czyni z nich dumni. Wpajanie pewność siebie może pomóc komuś, kto został zastraszany, ale może również sprawić, że student bardziej prawdopodobne, aby stanąć w obronie swoich rówieśników.
Artykuł dzięki: