leczenie tradziku kwasem migdalowym

leczenie tradziku kwasem migdalowym

Kurs Nauczyciel Rozwój zawodowy o zapobieganiu Bullying

One często pomijanym problemem w dzisiejszej szkole jest zastraszanie. Nauczyciel rozwój zawodowy jest jednym ze sposobów, aby odsłonić nauczycielom sposobów zwalczania zastraszania - istnieje wiele profesjonalnych nauczycieli kursy rozwoju, które mogą pomóc uniknąć tego problemu. Badania wykazały, że około jedna trzecia dzieci jest ofiarą znęcania się, które jest zbyt wiele, aby być lekceważy.

Mówi się, że zastraszany buduje charakter, ale badania wykazały, że jest odwrotnie. Zamiast coraz grubszą skórę, dzieci są prześladowane w rzeczywistości są znacznie większe ryzyko depresji, lęku i innych chorób psychicznych, niż samych łobuzami (lub dzieci, które nie są tyranami, ale nie się bullied albo) , Nie były nawet ustaw uchwalonych w kilku stanach w celu zapobieżenia prześladowaniom ze względu na rosnącą liczbę przypadków znęcania się i poważnymi konsekwencjami. Niektóre dzieci muszą zmieniać szkoły, niektórzy popadają w depresję, aw najgorszych przypadkach niektóre popełnić samobójstwo.

Ten problem ma dość proste rozwiązanie - Badania pokazują, że jeśli tylko jeden świadek stoi do tyrana, tyran prawie zawsze zatrzymać w ciągu kilku sekund. Nie tylko to, ale nękają zatrzymuje się na dobre. To jest tak ważne dla nauczycieli, aby dowiedzieć się, jak wzmocnić swoich uczniów, by walczyć o siebie i to, gdzie rozwój zawodowy nauczyciela przychodzi. Nauczyciel rozwój zawodowy ma zasadnicze znaczenie w udzielaniu nauczycielom narzędzia, których potrzebują, aby zapobiec nękaniu i przekazać te narzędzia na swoich uczniów.

Jednym ze sposobów, które nauczyciele mogą pomóc uczniom radzić sobie z mobbingu jest zapytać ich, co czyni z nich dumni. Wpajanie pewność siebie może pomóc komuś, kto został zastraszany, ale może również sprawić, że student bardziej prawdopodobne, aby stanąć w obronie swoich rówieśników.
Artykuł dzięki: psychodietetyk Niepołomice